Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „DIMEX” Sp. z o.o. zostało zawiązane w 1990 roku w Katowicach.

Od roku 1994 prowadzimy sprzedaż zagranicznych materiałów budowlanych.

Obecnie jesteśmy jednym z największych w Polsce importerów i dealerów firmy Lasselseberger a.s. skupiającej dawnych producentów płytek ceramicznych w Czechach.

Nasza Misja

Podejście biznesowe
Relacje z naszymi partnerami oparte są na zasadzie wzajemnych korzyści (win-win), co gwarantuje pomyślną współpracę zorientowaną na realizację wspólnych celów biznesowych.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych
w konkretnych grupach towarów pracowników, gwarantujących
naszym kontrahentom indywidualne podejście.

Relacje win-win
Partnerstwo
N
aszym partnerom dajemy możliwość skoncentrowania się na ich zasadniczej działalności, tym samym stając się częścią ich biznesu.

Relacje z naszymi partnerami budujemy na współpracy, wzajemnym wsparciu, indywidualnym podejściu i ukierunkowaniu na realizacje ich potrzeb, świadcząc im szczególną wartość dodaną.

Partnerzy

Z kim współpracujemy?

Największy producent okładzin ceramicznych i płytek posadzkowych w Republice Czeskiej i równocześnie jeden z największych europejskich producentów materiałów wykładzinowych.

 

LASSELSBERGER s.r.o. zachowuje i rozwija tradycję czeskiej marki RAKO, służąc kompleksową ofertą ceramiki mieszkaniowej. Rozwiązanie systemowe obiektów komercyjnych lub wysoko obciążanych obiektów niekomercyjnych zabezpiecza przy pomocy swoich produktów pod marką RAKO OBJECT.

WIM Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie instalowania płytek ceramicznych – w tym zapraw klejowych i do spoinowania czy materiałów do wykonywania hydroizolacji – oraz innowacyjnych materiałów służących do suchej zabudowy z płyt budowlanych, a także posadzkowych powłok z żywic epoksydowych.

Współpraca

Dlaczego warto?

Długoletnia współpraca z największymi producentami, jak również zawarte wieloletnie umowy dealerskie i wyłącznościowe,
pozwalają zagwarantować naszym klientom stałe i terminowe dostawy towarów o oczekiwanych parametrach jakościowych.

Zapraszamy do złożenia Zapytania ofertowego »

Zapoznaj się z naszymi Produktami »